KOMUNIKAT KLUBU!

A jednak… Niestety i z przykrością…

Drodzy klubowicze z uwagi na społeczną odpowiedzialność oraz daleko idące konsekwencje siłownia w klubie POP GYM zostaje zamknięta do momentu zmiany decyzji rządu, (rozmowy trwają być może w środę będzie oficjalna decyzja rządu, mam nadzieję że przychylna dla nas) Oczywiście poinformujemy o każdej zmianie.
Dzisiejsze rozmowy przedstawicieli branży fitness z wicepremierem nie przyniosły skutku. Planowane są kolejne spotkania, które być może zakończą się sukcesem i odmrożeniem naszej branży.

Próba własnej interpretacji oraz obejścia przepisów jest zbyt ryzykowna. Mając na uwadze dobro Was, Klubowiczów ale również moich pracowników, chcę uniknąć ewentualnych nieprzyjemności, które finalnie mogą skutkować nawet zamknięciem Klubu.

➡ Zajęcia fitness będą odbywały się on line w zamkniętej grupie dla osób które nie zawiesiły karnetu Grupa Klubowicze POP GYM.

➡ Wg. wytycznych rządu pozostają w działaniu specjalnie wydzielona strefa kortów do squash, oraz treningi personalne.

Jest to sytuacja od nas niezależna i niestety nie mamy na nią wpływu, z uwagi na ryzyko zakażenia COVID-19 dostosujemy się do ogólnych wytycznych.

Nie jest to łatwa sytuacja dla całej naszej społeczności która może przynieść różne konsekwencje. Dlatego liczymy na wasze wsparcie.

➡ Pozostajemy w kontakcie on line, nasi trenerzy przygotowali dla Was treningi które możecie wykonać w domu

➡ Przekażemy Wam również wartość merytoryczną w postaci ułożenia treningów pod Wasze możliwości i ewentualny sprzęt który posiadacie w domu.

➡ Zrobimy wszystko aby jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania abyście mogli dalej kontynuować swoje członkostwa.

Liczę na Wasze zrozumienie i wsparcie do zobaczenia na treningu.

Prezes Zarządu

Łukasz Tuzimek