Witaj w POP GYM Body & Mind Club! Miejscu, gdzie Twoje cele stają się rzeczywistością!

Jedyny taki klub w Radomiu

Nasza siłownia oraz klub fitness w Radomiu to idealne miejsce dla każdego, kto pragnie osiągnąć swoją wymarzoną formę.

Nasz profesjonalny klub fitness w centrum Radomia to miejsce, gdzie Twoje cele stają się rzeczywistością. Znajdziesz u nas:

  • nowoczesny sprzęt, który pozwoli Ci na swobodne treningi i wyzwania
  • wykwalifikowany zespół trenerów, gotowy służyć pomocą i motywacją
  • przestronne 2400 m2 do Twojej dyspozycji – POP GYM to największy klub w Radomiu!
  • znakomitą obsługę

Nie ważne, czy preferujesz trening indywidualny czy grupowy, siłowy, kardio czy funkcjonalny – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się dobrą formą i zdrowiem. Dołącz do naszych energicznych zajęć grupowych, takich jak fitness, indoor cycling, pilates, yoga czy zumba, aby poznać nowych ludzi i czerpać energię z pasji do zdrowego stylu życia.

Po treningach zrelaksuj się w naszej strefie relaksu z sauną suchą i mokrą oraz w grocie solnej. Skosztuj pysznej kawy w naszym fit barze. Nasze wyjątkowe i nowoczesne wnętrza stwarzają inspirującą atmosferę, która sprawia, że trening staje się przyjemnością.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do Pop Gym Body & Mind Club w Radomiu i ciesz się korzyściami, jakie oferujemy. Przekonaj się sam, że trening w POP GYM to wyjątkowe doświadczenie, które sprawi, że poczujesz się silniejszy i bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto?

W Pop Gym płacisz za poprawę zdrowia, sprawności, figury, kondycji

Darmowa strefa relaksu

Wszyscy Klubowicze mogą korzystać z atrakcji strefy relaksu bez limitów w godzinach obowiązywania wybranego karnetu!

W trosce o pełną satysfakcję naszych Klubowiczów oddajemy do ich dyspozycji kompleksowo wyposażoną strefę relaksu. To idealne miejsce na odpoczynek po wyczerpującym treningu.

Strefa relaksu klubu Pop Gym Sport&Health Club to:

Sauna sucha Sauna mokra Grota solna Solarium Lampa infra-red

1
instruktorów
zawsze do twojej dyspozycji
1
godzin
zajęć tygodniowo
1
odwiedzających
w ciągu tygodnia
1
powierzchni do ćwiczeń

Nieograniczone zajęcia fitness

Wzmacniające, choreograficzne czy mentalne - to tylko niektóre rodzaje zajęć fitness dostępnych dla naszych Klientów

Treningi odbywają się na dwóch przestronnych salach i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Bogata oferta uwzględnia różnorodne preferencje i potrzeby Klubowiczów, dzięki czemu każdy odnajdzie w niej propozycję idealną dla siebie! Ze wszystkich zajęć grupowych można korzystać bez żadnych ograniczeń w godzinach obowiązywania wybranego karnetu

Podziemny parking

Dla wygody naszych Klubowiczów przewidzieliśmy podziemny parking, mogący pomieścić ponad sto aut.

Już nie musisz martwić się jaka aura panuje na dworze i czy znajdziesz wolne miejsce parkingowe w pobliżu Twojego klubu. Podziemny parking zapewni Twojemu autu bezpieczeństwo za bardzo przystępną cenę – tylko 2,5 zł za 2h!

Poznaj naszą załogę

Darmowe konsultacje

W Pop Gym Sport&Health Club dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w klubie była dla Ciebie kolejnym krokiem do sukcesu, z zachowaniem najwyższej dbałości o dostosowanie aktywności do wieku, płci oraz indywidualnych możliwości.

Dlatego też na sali siłowni do dyspozycji wszystkich Klubowiczów stale znajdują się trenerzy oraz fizjoterapeuci, którzy na bieżąco odpowiadają na wszelkie pytania

Trenując pod okiem wykwalifikowanej kadry zyskujesz pewność, że ćwiczenia wykonujesz prawidłowo i efektywnie. W Pop Gym Sport&Health Club nie musisz wykupywać dodatkowych usług, by uzyskać pomoc trenera, który raz na 3 miesiące służy swoją pomocą!