Jedyny taki fitness klub w Radomiu!
Pop Gym Sport&Health Club jest największym i najnowocześniejszym klubem fitness w Radomiu

W samym centrum miasta, na powierzchni ponad 2000 m2 do dyspozycji naszych Klubowiczów oddajemy m.in. w przestronną siłownię wyposażoną w sprzęt marki Life Fitness, Hammer Strength, Technogym oraz Reebok, studio do zajęć typu indoor cycling, korty do squash’a oraz oddzielne sale dedykowane zajęciom dynamicznym i mentalnym. Jako jedyny klub w Radomiu, posiadamy także strefę do treningu funkcjonalnego, wyposażoną w sprzęt TRX i Kinesis. W ofercie klubu znajduje się także strefa relaksu z sauną suchą oraz mokrą, grotą solną, podgrzewanymi ławami, a także ogólnodostępnym solarium i lampą infra-red. Nie zapominamy także o aktywnych rodzicach – z myślą o nich i ich pociechach przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw, gdzie dzieci pod okiem opiekunów spędzą czas na ogólnorozwojowej zabawie.

Wyróżnikiem Pop Gym Sport&Health Club jest także unikalna, energetyzująca aranżacja wnętrz klubu, utrzymana w stylu nurtu pop-art.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby bogata oferta zajęć grupowych i indywidualnych, najnowocześniejszy sprzęt oraz w pełni profesjonalna obsługa i niebanalny wystrój zadowoliły nawet najbardziej wymagających miłośników sportu i relaksu. Zapraszamy do Pop Gym Sport&Health Club w Radomiu!

Dlaczego warto?

W Pop Gym płacisz za poprawę zdrowia, sprawności, figury, kondycji

Darmowa strefa relaksu

Wszyscy Klubowicze mogą korzystać z atrakcji strefy relaksu bez limitów w godzinach obowiązywania wybranego karnetu!

W trosce o pełną satysfakcję naszych Klubowiczów oddajemy do ich dyspozycji kompleksowo wyposażoną strefę relaksu. To idealne miejsce na odpoczynek po wyczerpującym treningu.

Strefa relaksu klubu Pop Gym Sport&Health Club to:

Sauna sucha Sauna mokra Grota solna Solarium Lampa infra-red

1
instruktorów
zawsze do twojej dyspozycji
1
godzin
zajęć tygodniowo
1
odwiedzających
w ciągu tygodnia
1
powierzchni do ćwiczeń

Nieograniczone zajęcia fitness

Wzmacniające, choreograficzne czy mentalne - to tylko niektóre rodzaje zajęć fitness dostępnych dla naszych Klientów

Treningi odbywają się na dwóch przestronnych salach i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Bogata oferta uwzględnia różnorodne preferencje i potrzeby Klubowiczów, dzięki czemu każdy odnajdzie w niej propozycję idealną dla siebie! Ze wszystkich zajęć grupowych można korzystać bez żadnych ograniczeń w godzinach obowiązywania wybranego karnetu

Podziemny parking

Dla wygody naszych Klubowiczów przewidzieliśmy podziemny parking, mogący pomieścić ponad sto aut.

Już nie musisz martwić się jaka aura panuje na dworze i czy znajdziesz wolne miejsce parkingowe w pobliżu Twojego klubu. Podziemny parking zapewni Twojemu autu bezpieczeństwo za bardzo przystępną cenę – tylko 2,5 zł za 2h!

Poznaj naszą załogę

Darmowe konsultacje

W Pop Gym Sport&Health Club dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w klubie była dla Ciebie kolejnym krokiem do sukcesu, z zachowaniem najwyższej dbałości o dostosowanie aktywności do wieku, płci oraz indywidualnych możliwości.

Dlatego też na sali siłowni do dyspozycji wszystkich Klubowiczów stale znajdują się trenerzy oraz fizjoterapeuci, którzy na bieżąco odpowiadają na wszelkie pytania

Trenując pod okiem wykwalifikowanej kadry zyskujesz pewność, że ćwiczenia wykonujesz prawidłowo i efektywnie. W Pop Gym Sport&Health Club nie musisz wykupywać dodatkowych usług, by uzyskać pomoc trenera, który raz na 3 miesiące służy swoją pomocą!