Wypróbuj przez 7dni za darmo!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) w związku z realizacją zgłoszenia. Więcej w polityce prywatności.

Członkostwa Pop Gym

Wszystkie rodzaje członkowstwa w Pop Gym Sport&Health Club upoważniają do korzystania z całej oferty klubu* w godzinach obowiązywania wybranego przez Ciebie karnetu.

Nasi Klubowicze mają m.in. nielimitowany wstęp na siłownię oraz stałą opiekę trenerów. Członkostwo daje także możliwość wykorzystania w pełni oferty zajęć grupowych, a także strefy relaksu klubu. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klubowiczów przygotowaliśmy kilka wariantów członkostwa, dostosowanych do Twojego planu dnia:

Pakiet startowy

Z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Pop Gym Sport&Health Club przygotowaliśmy drobny upominek.

Każdy z nowych Klubowiczów może skorzystać również z bezpłatnej konsultacji z naszym trenerem. Specjalista wykona dokładny pomiar składu Twojego ciała oraz pomiary obwodowe, a także poprowadzi trening wprowadzający, szyty na miarę Twoich potrzeb i możliwości! Szczegóły w klubie!

Karnet Rano

Na dobry początek dnia!

Karnet uprawnia do korzystania z oferty klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 15:00, a także przez cały weekend o dowolnej porze. Rozpocznij nowy dzień w Pop Gym Sport&Health Club!

Karnet Open

Ćwicz i relaksuj się bez ograniczeń czasowych!

Członkostwo pozwala na korzystanie z bogatej palety usług dostępnych w Pop Gym Sport&Health Club w godzinach otwarcia klubu, bez limitów czasowych. Możesz przebywać w klubie codziennie, w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.

Trening Personalny

Trening personalny to idealne rozwiązanie jeśli zależy Ci na realizacji celów na 100%. Indywidualna praca z trenerem to rozwiązanie które wybiera coraz więcej osób. Stała kontrola, motywacja do ostatniego powtórzenia, specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń oraz plan żywieniowy sprawią, że trening będzie bardziej efektywny a cele bliższe niż kiedykolwiek.