Kup Karnet

Dołącz do Aktywnego Radomia!

Zapraszamy Cię na wyjątkowe i różnorodne zajęcia fitness w plenerze w urokliwych miejscach Radomia. Zrób coś dla siebie i swojego zdrowia i wpadnij na jedyny w swoim rodzaju trening w atmosferze harmonii z naturą.

Różnorodne ćwiczenia, dodatkowa energia, dotlenienie, witamina D, nowe znajomości i wiele innych 🙂

Dołączając do naszych zajęć fitness w plenerze, nie tylko odkryjesz radość aktywności fizycznej, ale także doświadczysz wielu korzyści dla zdrowia. Przede wszystkim poprawisz elastyczność swojego ciała, dzięki czemu wzmocnisz mięśnie i może to pomóc zredukować dolegliwości bólowe w życiu codziennym. Ćwicząc w grupie, będziesz miał okazję spotkać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wspólnie będziemy motywować się nawzajem, tworząc przyjazną atmosferę. Ćwiczenia na świeżym powietrzu dodadzą Ci energii i pozwolą cieszyć się pięknem natury. Ponadto, korzystanie z naturalnego światła słonecznego pomoże podnosić poziom witaminy D oraz z pewnością poprawi Twoje zdrowie i nastrój!

Nie byłeś wcześniej na takich zajęciach? To świetnie!

Niezależnie od tego czy ćwiczysz regularnie czy dopiero zamierzasz zacząć ćwiczenia dla poprawy sprawności i samopoczucia. Masz szansę odkryć coś nowego i zacząć przygodę z fitness w niezwykłej atmosferze! Nasze treningi są otwarte dla wszystkich, bez względu na poziom kondycji czy wcześniejsze doświadczenie. Trenerki POP GYM z przyjemnością wprowadzą Cię w świat aktywności fizycznej i pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Nie czekaj dłużej, dołącz do nas i poczuj radość i energię płynącą z naszych zajęć fitness w plenerze!

Dlaczego warto?

BLISKO DOMU I BLISKO NATURY!

Pobudź swój organizm do działania w bliskości natury! Odkryj magię treningu na świeżym powietrzu – w otoczeniu przyrody możesz cieszyć się czystym i odświeżającym powietrzem. 

RÓŻNORODNOŚĆ TRENINGÓW

U nas żadne treningi nie są nudne! Wpadnij na dynamiczny fitness, rozciągający stretching, a od lipca także joga i pilates.

POPRAWA ELASTYCZNOŚCI CIAŁA CIAŁA

Dzięki wspólnym ćwiczeniom zyskasz większą swobodę ruchu, lepszą postawę oraz przyczynisz się do ogólnego zwiększenia swojej wydolności fizycznej.

ĆWICZ W CZYM LUBISZ!

Dres, getry, luźny t-shirt? Z nami możesz ćwiczyć w czym czujesz się najlepiej!

DOBRE SAMOPOCZUCIE I REDUKCJA STRESU

Zażyj dawkę pozytywnej energii i relaksu i poczuj poprawę samopoczucia już po pierwszych zajęciach!

Harmonogram zajęć

A teraz konkrety! Gdzie i kiedy odbywają się najbliższe zajęcia POP GYM “Aktywny Radom”:


Poniedziałek 10 czerwca 2024, godz. 11:00 – PARK KOŚCIUSZKI
Formuła treningu: PŁASKI BRZUCH
Trener: Mateusz Tuzimek
Sprawdź dojazd

 


Czwartek 13 czerwca 2024, godz. 18:00 – PARK GOŁĘBIÓW
Formuła treningu: ZDROWY KRĘGOSŁUP
Trener: Mateusz Tuzimek
Sprawdź dojazd

 


Sobota 15 czerwca 2024, godz. 8:00 – PARK NAD ZALEWEM BORKI
Formuła treningu: ZAJĘCIA CIAŁOKSZTAŁT
Trener: Tamara
Sprawdź dojazd

NIE PRZEGAP TEGO! Zabierz znajomych i spędzie aktywnie czas podczas naszych zajęć AKTYWNY RADOM!

 


Co zabrać ze sobą?

  • matę do ćwiczeń – jeśli posiadasz swoją, weź ją ze sobą, ale jeżeli nie masz – nie martw się! – możesz skorzystać z naszej
  • wodę – pamiętaj, by utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia podczas treningu na świeżym powietrzu
  • ręcznik – by osuszyć po wysiłku

 

Możesz liczyć na naszą motywację i wsparcie

Ćwiczenia w plenerze AKTYWNY RADOM to nie tylko doskonałe treningi, ale także wyjątkowe doświadczenie prowadzone przez naszych trenerów.

Ich wiedza w dziedzinie fitnessu i dbałości o zdrowie zapewnią Ci profesjonalne i efektywne zajęcia. Dodatkowo, ich przyjazne podejście sprawi, że będziesz czuć się komfortowo podczas treningu. Nasze instruktorki na pewno zmotywują Cię do działania! 🙂

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE

Czekamy na Ciebie 🙂 Wpadnij na trening na świeżym powietrzu z POP GYM!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA Facebooku, by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi zajęć i odkryj radość aktywności fizycznej w urokliwych zakątkach Radomia!

 


Partnerem głównym akcji POP GYM Aktywny Radom jest: